OFF-ROADOWY DZIEŃ KOBIET- 11 marca 2017 - Off-fear

Przejdź do treści

Menu główne:

Imprezy
Kobieca impreza!
Zapraszamy na off-roadowe zabawy, które dla Was przygotowaliśmy. W planie do przejechania trasa turystyczna, będą konkurencje i zabawy terenowe, tor, dziwne manewrowy i zadania w których pilot będzie musiał się wykazać, ale to wszystko bez ciśnienia, na wesoło. Będziemy zdobywać punkty i wygrywać nagrody. W ramach imprezy ciepła strawa w ciągu dnia + ognisko na zakończenie, a przy nim integracja. Za kierownicą auta może siedzieć tylko kobieta, płeć pilotów i osób towarzyszących dowolna. Zapraszamy z dziećmi, wujkami, przyjaciółkami...
W tym roku dzień kobiet robimy wspólnie Świętochów Village Circout i OFF-FEAR.

Nie masz auta, a chciałabyś?
Mamy auta z instruktorami do wypożyczenia, cena kształtuje się od 1 do 1,8 tys zł

Na imprezie, nie ma czasówek. Próby i zabawy mają charakter techniczny. Osoby, które jeżdżą będą miały okazję się wykazać umiejętnościami, a tym, które będą pierwszy raz za kierownicą, gwarantujemy, że wiele się nauczą.
Będąc kobietą, mam głębokie przekonanie, że kobiety cenią wyżej współpracę niż konkurowanie, wolą zabawę niż krytyczne ocenianie. I tak będzie na tej imprezie.
Przygotowaliśmy jednak coś specjalnie dla piratek off-roadowych. Będzie kilka dodatkowych konkurencji dla osób o silnych nerwach - ja chętnie popatrzę i zrobię zdjęcia. :)
Co się będzie działo?
 • Zaprosimy Was na trasę po road-booku, nie będzie ona trudna technicznie ale przygotowaliśmy podstępne zagadki, odpowiadając na nie zdobywacie punku.
 • Będziecie zdobywać pieczątki (dla niezorientowanych - trzeba podjechać w odpowiednie miejsce aby zetknąć ze sobą pieczątkę i przymocowaną do auta kartkę), pieczątki będą o różnym stopniu trudności, zawsze radzimy obejrzeć, przemyśleć i dopiero potem na spokojnie podejść do próby. Każda pieczątka to punkt w konkurencji.
 • Konkurencje techniczne, będzie to szereg zabaw w których kierowca i pilot będą musieli wykazać się umiejętnościami precyzyjnej jazdy wg określonych zasad, punkty zdobywamy za wykonanie zadania, a nie za czas.
 • Konkurencje na współpracę kierowca-pilot, podobnie jak konkurencje techniczne będą polegały na wykonaniu zadań ale o zwycięstwie i zdobyciu punktów zadecyduje przede wszystkim współpraca między osobami w załodze.
 • Konkurencje dodatkowe, będą niespodzianką, będziemy je proponować w przypadku gdy załogi zdobędą identyczną ilość punktów w ciągu jednego dnia.

Plan:
09:30-10:00 - krótki teoretyczny kurs off-road, dla chętnych.
10:00-10:30 - rejestracja załóg i wydawanie materiałów, podział na grupy, kawa, herbata.
10:30-13:00 - grupa nr I - trasa turystyczna wg roadbooka, grupa nr II - konkurencje na torze oraz placu manewrowym.
13:00-14:00 - gorąca strawa
14:00-16:30 - grupa nr I - konkurencje na torze oraz placu manewrowym, grupa nr II - trasa turystyczna wg roadbooka.
16:30-17:00 - zdanie kart.
17:00-19:00 - gorąca strawa i integracja przy ognisku. My w tym czasie podliczymy wyniki. Będzie też możliwość ponownego wjechania na tor off-roadowy.
Ogłoszenie wyników, brawa i nagrody o godzinie 19:00.

Formuła będzię podobna jak w zeszłym roku, ale teren dużo większy i dzikszy. Zobacz zdjęcia i film z 2016.

Czym przyjechać?
Obojętne aby miało napęd na obie osie, czyli było 4x4 oraz solidne uszy lub haki do wyszarpywania auta (można przyjechać SUVem chociaż prawdopodobnie nie zdobędzie się specjalnych pieczątek dla piratek off-roadowych, kiedyś napisałabym na pewno, ale już takie rzeczy widziałam...). Ewentualne zaklinowanie auta lub podobne przygody mogą zdarzyć się na torze. Będziemy na miejscu, pomożemy.

Lokalizacja:
Świętochów ul. Warszawska 12, 40 km od centrum Warszawy.

Zasady i regulamin:
 • Samochody muszą mieć ważne badania techniczne i polisę OC.
 • Kierujący zobowiązują się do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.
 • Uczestnicy zobowiązują się do bezwzględnego stosowania się do poleceń organizatorów.
 • Kierujący muszą posiadać uprawnienia do prowadzenia samochodu, którym biorą udział w imprezie.
 • Za kierownicą samochodu może siedzieć tylko kobieta, płeć pilotów i osób towarzyszących - obojętna.
 • W czasie imprezy obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.
 • Osoby pod wpływem alkoholu zostaną poproszone o opuszczenie terenu imprezy.
 • Na torze w trakcie trwania imprezy mogą znajdować się tylko osoby uczestniczące w konkurencji. Obserwatorzy mogą przebywać na wale dzielącym tor od placu lub w wyznaczonym punkcie widokowym.
 • Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń nie mają podstaw do roszczeń w stosunku do organizatorów. Uczestnicy zobowiązani są do podpisania stosownego oświadczenia.
 • W imprezie mogą brać udział dzieci, odpowiedzialność za nie w pełni spoczywa na rodzicach lub opiekunach prawnych, z którymi przyjechały.
 • Uczestnicy wyrażają zgodę na upublicznienie zdjęć i nagrań, które powstaną w trakcie imprezy.
 • Organizatorzy zobowiązują się udzielić wszelkiej pomocy technicznej uczestnikom konkurencji rozgrywanych na torze.
 • W przypadku zgubienia się na trasie turystycznej po road-booku, należy wrócić do ostatniego punktu orientacyjnego i rozpocząć pokonywanie odcinka jeszcze raz. Organizatorzy nie będą odszukiwali osób zagubionych na tej trasie. Na pokonanie trasy jest wystarczająco dużo czasu aby przejechać ją spokojne z niewielką prędkością. Podziwiajcie, nie gnajcie. Jeśli jednak załoga zgubi się, a czas przewidziany na przejazd będzie dobiegał końca, należy skorzystać z mapy, nawigacji lub wsparcia tubylców i wrócić do bazy.
 • W przypadku awarii auta na trasie road-booka organizatorzy zobowiązują się udzielić niezbędnej pomocy z przyczyn logistyczny po zamknięciu imprezy.
 • W trakcie imprezy uczestnicy będą zdobywali punkty. Liczba punktów będzie decydowała o zajętym miejscu.
 • Nagrody nie są przypisane do zajętych miejsc. Osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów, będzie mogła wybrać dowolną nagrodę z istniejącej puli, kolejne osoby wybierają z pozostałych nagród, aż do wyczerpania zapasów.
 • W przypadku zajęcia równoległych miejsc przez dwie załogi lub więcej, zostanie rozegrana dodatkowa konkurencja.

Jest takie powiedzenie „Na szczycie jesteś samotny, ale tam serwują najlepsze jedzenie” Nie wiem jak Ty, ale ja wolę podzielić się suchą kromką chleba z przyjacielem, niż samotnie, na szczycie jeść kawior. Można obowiązek wzajemnej pomocy wpisać w regulamin. Ale nie o to chodzi. Konkurowanie, walka, przekraczanie granic dają radość, ale nie za każdą ceną. Znacznie większą radość daje współpraca, wzajemna pomoc, gra fer play. Dlatego w ciągu całego tego dnia, pomagajmy sobie, bądźmy życzliwi, cieszmy się na równi ze zwycięstw własnych jak i cudzych. Czekamy na Was aby razem spędzić wspaniały dzień.
Beata
Cena:
280zł dwuosobowa załoga
250zł klientki Off-fear oraz Świętochów Vilage Circout
40zł dodatkowa osoba w aucie
Dzieci, które nie korzystają z wyżywienia, bezpłatnie.
30zł za skorzystanie z usług animatorki dla dziecka*
Animatorka zostanie zaproszona jeśli zbierze się odpowiednia liczba milusińskich dla niej pod opiekę. Jeśli wybierzesz tą opcję, dam Ci znać.

Cena obejmuje:
- materiały nawigacyjne,
- korzystanie z infrastruktury eventowej,
- udział w przygotowanych konkurencjach,
- pamiątkowe naklejki na samochód,
- dwa posiłki (wojskowe ale... z regionalnego zaopatrzenia, żadne z tych produktów nie widziało sklepu sieciowego), kawę i herbatę (z importu, nie da się uprawiać w naszym klimacie),
- każda uczestniczka otrzyma również kupony rabatowe od naszych sponsorów.

Osoby jadące z daleka - noclegi.
Dwie opcje w pobliżu: 9km od bazy Ranczo pod bocianem i 6km Dwór Mony. Noclegi rezerwujemy sobie indywidualnie i wg potrzeb.

Będzie babska przygoda!
Wszelkie pytania, niejasności, obawy, wątpliwości możesz wyjaśnić w każdej chwili dzwoniąc do mnie lub pisząc maila - beata@off-fear.pl, tel. 601 64 11 17.
Trochę zdjęć okolicy
NAGRODY
W czasie całej imprezy będziesz zdobywała punkty w poszczególnych konkurencjach. Poniżej informacje o nagrodach dla zwycięzców. Zapoznaj się z informacjami. Żadna nagroda nie jest z góry przypisana do określonego miejsca. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, będzie mogła wybrać dla siebie dowolną nagrodę, kolejna będzie wybierała z pozostałej puli, i tak aż do wyczerpania zapasów w magazynie.
Kolejni fundatorzy nagród mile widziani.
Voucher na sesję coachingową - wartość 600zł
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu człowiekowi, jest odkrycie przed nim jego własnego bogactwa
Prowadzę indywidualne sesje terapeutyczne, coachingowe i mentoringowe,  oraz otwarte warsztaty komunikacji, budowania więzi i trwałego  porozumienia.
Od 15 lat prowadzę programy z zakresu nowoczesnego przywództwa,  komunikacji korporacyjnej i relacyjnej dla kadr zarządzających w takich  firmach, jak: Siemens, Microsoft, Johnson&Johnson, Citibank, Avon,  Jansen Cilag, Ikea, TVN i wielu innych.
    
Kostiumy kąpielowe o wartości 195zł sztuka
trzy rozmiary: S, M i L
Corin – to marka wyjątkowej, eleganckiej bielizny dla kobiet. Od 20 lat pracujemy na wizerunek marki Corin - na który się składa wiele czynników, bo marka to i rzetelność, i wiarygodność, i jakość, i dbałość o klienta.

Przekonajcie się o tym zaglądając na www.sklep.corin.eu.

Na pierwszym miejscu – RZETELNOŚĆ, u nas nie kupuje się kota w worku, sposób składania zamówień daje klientowi wolny, ale i szeroki wybór. JAKOŚĆ – to nasz największy atut. Pracujemy mocno nad tym, aby nasze wyroby były perfekcyjne. Starannie dobieramy surowce, szyjemy biustonosze „pod linijkę”, a to przecież szycie na milimetry. SZEROKI WYBÓR– oferta jest tak duża, że praktycznie każda kobieta ma możliwość znalezienia właściwego modelu dla siebie.


    
Dwa bony na zakupy w sklepie 4x4 o wartości 100 i 50zł

Szekla4x4 to specjalistyczny sklep off-roadowy. Zakupy można robić on-line lub na miejscu. Znajdziecie tam nie tylko części i akcesoria do samochodów terenowych ale także ogromną ofertę sprzętu wyprawowego, od bukłaków na wodę aż po namioty dachowe.

Zakupy robimy tu: szekla4x4.pl
    
Voucher na sesje w kabinach na podczerwień - wartość 200zł
Do rozdania 5 sztuki
Nooczesna alternatywa dla tradycyjnej sauny.
Sesja w kabinie na podczerwień jest nie tylko przyjemna i relaksująca, ma również dobroczynny wpływ na zdrowie: poprawa odporności organizmu, poprawa krążenia krwi oraz metabolizmu, detoksykacja i oczyszczenie, łagodzenie bólów mięśniowych, kostnych i stawowych oraz dolegliwości skórnych.
Naturalne ciepło, bez stresu dla skóry, bez zbędnego obciążenia układu sercowo-naczyniowego, w połączeniu z aromoterapią i koloroterapią.
Korzystanie z kabin jest zdrowe i bezpieczne także dla dzieci i osób starszych.
Potrzebujesz więcej szczegółów, zobacz

Austriacka firma Physiotherm jest światowym liderem na rynku kabin na podczerwień, szczególną popularnością cieszy się w Austrii, Niemczech, Szwajcarii oraz we Włoszech. Od niedawna kabiny Physiotherm są również dostępne w Polsce, w Warszawie.

Zapraszamy na naszą: www.physiotherm.pl
oraz na fan page na FB: www.facebook.com/physiothermpolska/
    
Voucher/karnet na zajęcia jogi lub zajęcia zdrowy kręgosłup  - wartość 120zł
Karnety są dwa, zajęcia odbywają się w Warszawie, na Bielanach.
W kameralnej przestrzeni odbywają się zajęcia cykliczne i warsztaty, tworzone dla osób w różnym wieku i o rozmaitych gustach. To miejsce pełne twórczej atmosfery, niezbędnej do realizowania Twoich dzikich pasji.

Dzika Historia - Mobline Centrum Kultury jest organizatorem wyjątkowych wydarzeń (urodzin dla dzieci, wieczorów panieńskich, spotkań kulturalnych i integracyjnych).

Pozwól sobie na chwile... w paski!
Torebka turystyczna na ramię OCUS grey Milo - wartość 49zł

campingshop.pl to internetowy sklep turystyczny z wyposażeniem na wyprawy samochodowe, rowerowe i piesze. Tu znajdziesz wszystko, aby Twoja podróż na czterech kółkach była wakacjami marzeń!

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu na: www.campingshop.pl
oraz profil na facebooku: facebook.com/CampingShopPL


Zabiegi w KosMyku - vouchery na:
- fotoodmładzanie wartość 200zl,
- masaż gorącymi kamieniami wartość 150zl,
- masaż klasyczny 100zl
Salon”KoSmyk” zaprasza na gamę zabiegów w zakrasie pielęgnacji włosów, twarzy, ciała oraz dłoni i stóp. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra oraz wyposażenie gabinetów w najnowocześniejszy sprzęt kosmetyczny.
Znajdz chwilę tylko dla siebie www.kosmyksalon.pl/
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego