11.03.2017 - Off-fear

Przejdź do treści

Menu główne:

Prawie 70 osób (z dużą przewagą kobiet) w 24 autach. Za kierownicą tylko panie.
Dziewczyny wzięły udział w 4 konkurencjach, zdobywały pieczątki w trudnym terenie na torze Świętochów (współorganizatorzy) oraz przejechały 50 kilometrową trasę turystyczną.
Wiele Pań po raz pierwszy zasiadało za kierownicą terenówki. Panowie dzielnie wspierali swoje połowice lub koleżanki. Były też załogi w 100% kobiece! Były załogi, które już niejedno widziały!
Wszystkim wspaniałym uczestniczkom gratulujemy.

Lista chwały, czyli nasi wspaniali sponsorzy:
 • Marcin Przybylski, absolutnie niesamowity facet, który kupił dziewczynom śliczne mydełka glicerynowe w kształcie samochodu. Po prostu taki miał kaprys. Takie kaprysy u Was, panowie, lubimy!
 • Bell - kosmetyki do makijażu obdarowała każdą kierowniczkę świetnym zestawem kosmetyków. I ktoś tam w Bell wie, że dobry, naturalny makijaż powoduje, że w każdym błocie dziewczyny wyglądają zjawiskowo.
 • Rock Oil zasponsorowało wysokiej klasy oleje jako nagrody, ale nie poprzestało na tym. To oni ufundowali wielką pomarańczową piłkę! Na podstawie zdjęć zgadniecie, po co ona była.

A teraz będzie alfabetycznie, bo trudno zdecydować, które z nagród były najlepsze.

 • campingshop.pl - internetowy sklep turystyczny. Tak jakoś zaczepili mnie mailowo pół roku temu. Bardzo szybko okazało się, że u nich, tam w sieci, po drugiej stronie jest człowiek, który rozmawia z człowiekiem, a nie firma rozmawiająca z firmą. Dzięki nim mamy konto na Instagramie. Zaczepcie ich, są fajni.
 • Corin - ekskluzywna bielizna! Dzięki nim dziewczyny mogły już w marcu pomyśleć o słonecznych plażach. Była propozycja, aby dziewczyna, która zdecyduje się od razu przejechać rajd w stroju kąpielowym od Corin, otrzymała go bez konieczności wygrywania. Chęci były, pogoda nie dopisała.
 • Dzika Historia - Mobilne Centrum Kultury, drugi rok z nami. Dostaliśmy vouchery na jogę i zdrowy kręgosłup (taki fitness). Na tegoroczne pytanie, czy chcą kontynuować współpracę, dostałam odpowiedź - jasne, jesteśmy we Włoszech, prowadzimy obóz, ale to nie problem. U nich słowo "mobilny" ma głębszy sens.
 • Monika Dębicka - człowiek marka, coach, trener i kobieta absolutnie niezwykła. Nie byłoby mi pewnie łatwo namówić ją na ufundowanie coachingu, ale sprzyjały okoliczności - to jest moja absolutnie ulubiona teściowa.
 • Physiotherm - sauna ale nietypowa, radość dla zmysłów. W poprzednim roku również dostaliśmy vouchery dla dwojga. A tym razem nawet Org. dostała zaproszenie na wizytę, pracuję nad moim starym, który jakoś mało ma w sobie kobiecego pierwiastka i nie do końca rozumie, dlaczego ma się cieszyć.
 • Salon KoSmyk z Tarczyna - osobiście nie byłam, ale jak Dorota z Świętochowa zaczęła mi opowiadać... wygląda na to, że wizyta jest konieczna. Nie dość, że profesjonalizm obsługi, to jeszcze super jakość zabiegów. Ufundowali: fotoodmładzanie, masaż gorącymi kamieniami i masaż klasyczny. Same wspaniałości.
 • Szekla4x4 - sklep off-roadowo-turystyczny. Szekla4x4 jest z Off-fear prawie od początku naszego istnienia, to stały sponsor nagród na naszych imprezach. Na dodatek z poczuciem humoru. Gdy pewnego razu ogłosiłam, że nagrody sposoruje Szelka4x4, w pierwszej chwili zaczęli kombinować, jak zastosować szelki w offroadzie. :)
 • Serwis 4x4 AutoRadość - pełna fantazja, Paweł, właściciel, przywiózł mi w nocy torbę noży i siekier, oświadczając: to dla dziewczyn. <3 No i miały te siekiery wzięcie, oj miały.

Nasi cudowni patroni medialni: Turstyka4x4.pl oraz Magazyn4x4.pl
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego