Indywidualne wycieczki off-road - Off-fear

Przejdź do treści

Menu główne:

Chcesz pojechać na wycieczkę 4x4 ale na taką, na której cały czas Tobą i własnie Tobą ktoś się zaopiekuje? Podpowie, pomoże, wyjasni?
NRRODZAJCENNIK
Nie masz auta*Masz swoje 4x4**
1
Turystyka 4x4, 5 godz. na bezdrożach
700zł600zł
2
Turystyka 4x4, 2 godz. na bezdrożach
300zł200zł
3
Przejażdzka, 0,5 godz. w lekkim terenie
60zł-
* podane ceny dotyczą wynajęcia całego samochodu od opon, aż po dach, w kompecie z instruktorką. W tej cenie, w przygodzie może wziąć udział od 1 do 3 osób.
** w tej wersji oczywiście zabierasz ze sobą tyle osób ile chcesz, jeśli Twoje auto nie jest wystarczająco uzbrojone jedziemy przynajmniej na 2 samochody, Ty i zbrojne wsparcie.
Wszystkie podane wersje dotyczą turystyki 4x4, czyli jazdy po drogach szutrowych, polnych, leśnych. Na trasie mogą wystąpić większe trudności, wymagające użycia całej mocy auta 4x4 ale możemy je również objechać. W tych wycieczkach bez przeszkód można wziąć udział suvem, przyjechać z przyciółmi lub rodziną.
W każdej wersji witam Cię kawą lub herbatą. W wersji 5 godzinnej w trakcie również gorący posiłek.

Wycieczki 4x4, o co chodzi?


Dla kogo:

Wyjazdy typu sielanka na łonie natury.
- dla osób, kochających podróże i bycie w drodze,

- dla osób, które mają swoje 4x4 lub suva ale jeszcze nie znają jego możliwości

- dla osób, które chciałyby się przekonać, czy turystyka 4x4 stanie się ich pasją,

- dla osób, które zanim wybiorą się na organizowaną imprezę 4x4 dla wielu aut, chciałyby przejechać się mając indywidualną opiekę i pomoc.


Krok po kroku:
1. Wybierz termin i wyślij do mnie maila na adres beata@off-fear.pl z informacją zawierającą: imię i nazwisko, nr tel. do kontaktu, wybór opcji.
2. Skontaktuję się z Tobą aby dowiedzieć się czego potrzebujesz, jakie masz oczekiwania, jakie doświadczenia. Być może odradzę Ci udział w wycieczce i zachęcę do bardziej wymagającej formy. Jeśli chcesz jechać swoim autem zapytam o markę i wyposażenie.
3. Prześlę Ci mailem potwierdzenie dot. udziału i naszych ustaleń.
4. Opłać udział na wskazane w mailu konto.
5. Otrzymasz ode mnie kartę organizacyjną zawierającą wszystkie niezbędne informacje: co? gdzie? kiedy? jak się ubrać? co brać pod uwagę? Nie, nie można przyjechać w szpilkach.
6. Spotykamy się we wskazanym w karcie organizacyjnym miejscu w Warszawie lub okolicy i zaczynamy przygodę.


Organizacyjnie:

- trzeba mieć prawo jazdy kat. B, w kieszeni albo torebce,

- skończone 18 lat, nie ma ograniczeń maksymalnego wieku, chętnie spędzę dzień na bezdrożach z każdą fantastyczną 100-latkę,

- powyżej podane ceny dotyczą wynajęcia całego samochodu od opon, aż po dach w komplecie z instruktorką. W przygodzie może wziąć udział do 3 osób w jednym aucie,

- terminy wyjazdów ustalane są indywidualnie, na pewno się dogadamy,

- jeździmy w każdych warunkach pogodowych, zima też jest ok., jest piękna.

- dla grup można zamówić więcej aut, ustalamy to również indywidualnie, jeśli jest Was 100, spokojnie, ściągniemy samochody z sąsiadujących województw,

- przed rozpoczęciem przygody, każda biorąca udział osoba, proszona jest o podpisanie oświadczenia, wzór do zapoznania się jest przesyłany wcześniej mailem.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego