OFF-ROADOWY DZIEŃ KOBIET - 16 marca 2019 - Off-fear

Przejdź do treści

Menu główne:

Imprezy
Kobieca impreza!
Zapraszamy na off-roadowe zabawy, które dla Was przygotowaliśmy. W planie do przejechania trasa turystyczna, będą konkurencje i zabawy terenowe, dziwne manewry i zadania, w których pilot będzie musiał się wykazać, ale to wszystko bez ciśnienia, na wesoło. Będziemy zdobywać punkty i wygrywać nagrody. W ramach imprezy ciepła strawa w ciągu dnia + ognisko/gril na zakończenie, a przy nim integracja. Za kierownicą auta może siedzieć tylko kobieta, płeć pilotów i osób towarzyszących dowolna. Zapraszamy z dziećmi, wujkami, przyjaciółkami...

Nie masz auta, a chciałabyś?
Mamy auta z instruktorami do wypożyczenia.
Masz auto ale nie czujesz się jeszcze pewnie, możemy Ci też wynająć instruktorkę.
Ceny i warunki ustalamy indywidualne, skontaktuj się znami.

Na imprezie, nie ma czasówek. Próby i zabawy mają charakter techniczny. Osoby, które jeżdżą będą miały okazję się wykazać umiejętnościami, a tym, które będą pierwszy raz za kierownicą, gwarantujemy, że wiele się nauczą.
Będąc kobietą, mam głębokie przekonanie, że kobiety cenią wyżej współpracę niż konkurowanie, wolą zabawę niż krytyczne ocenianie. I tak będzie na tej imprezie.
Przygotowaliśmy jednak coś specjalnie dla piratek off-roadowych. Będzie kilka dodatkowych konkurencji dla osób o silnych nerwach.
Co się będzie działo?
 • Zaprosimy Was na trasę po road-booku, nie będzie ona trudna technicznie ale przygotowaliśmy podstępne zagadki, odpowiadając na nie zdobywacie punku.
 • Będziecie zdobywać pieczątki (dla niezorientowanych - trzeba podjechać w odpowiednie miejsce aby zetknąć ze sobą pieczątkę i przymocowaną do auta kartkę), pieczątki będą o różnym stopniu trudności, zawsze radzimy obejrzeć, przemyśleć i dopiero potem na spokojnie podejść do próby. Każda pieczątka to punkt w konkurencji.
 • Konkurencje techniczne, będzie to szereg zabaw w których kierowca i pilot będą musieli wykazać się umiejętnościami precyzyjnej jazdy wg określonych zasad, punkty zdobywamy za wykonanie zadania, a nie za czas.
 • Konkurencje na współpracę kierowca-pilot, podobnie jak konkurencje techniczne będą polegały na wykonaniu zadań ale o zwycięstwie i zdobyciu punktów zadecyduje przede wszystkim współpraca między osobami w załodze.
 • Konkurencje dodatkowe, będą niespodzianką, będziemy je proponować w przypadku gdy załogi zdobędą identyczną ilość punktów w ciągu jednego dnia.
Atrakcje specjalne:
 • Przejazd tym wojskowym starem po prawdziwym, krzywym terenie! • Przejazd w charakterze pasażera lub kierowcy naprawdę szybkim czortem PorschePlan:
09:30-10:30 - rejestracja załóg i wydawanie materiałów
10:00-10:15 - odprawa
10:15-10:30 - krótki, teoretyczny kurs off-road ale chętnych
10:15-13:00 - zabawa w terenie
13:00-13:30 - gorąca strawa
13:30-16:30 - zabawa w terenie
16:30-17:00 - zdanie kart.
17:00-18:00 - gorąca strawa i integracja na świeżym powietrzu a jeśli pogoda nie dopisze w przytulnyej pubo-cawirni w Drive Possition. My w tym czasie podliczymy wyniki.
Ogłoszenie wyników, brawa i nagrody najpóźniej o godzinie 17:30.


Czym przyjechać?
Obojętne aby miało napęd na obie osie, czyli było 4x4 oraz solidne uszy lub haki do wyszarpywania auta (można przyjechać SUVem chociaż prawdopodobnie nie zdobędzie się specjalnych pieczątek dla piratek off-roadowych, kiedyś napisałabym na pewno, ale już takie rzeczy widziałam...). Ewentualne zaklinowanie auta lub podobne przygody mogą zdarzyć się na torze. Będziemy na miejscu, pomożemy.

Lokalizacja:
Konkurencje, zabawy, jedzonko - Drive Position Graniczna 15 05-090 Sękocin Stary, zobacz na mapie

Zasady i regulamin:
 • Samochody muszą mieć ważne badania techniczne i polisę OC.
 • Kierujący zobowiązują się do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.
 • Uczestnicy zobowiązują się do bezwzględnego stosowania się do poleceń organizatorów.
 • Kierujący muszą posiadać uprawnienia do prowadzenia samochodu, którym biorą udział w imprezie.
 • Za kierownicą samochodu może siedzieć tylko kobieta, płeć pilotów i osób towarzyszących - obojętna.
 • W czasie imprezy obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.
 • Osoby pod wpływem alkoholu zostaną poproszone o opuszczenie terenu imprezy.
 • Na torze w trakcie trwania imprezy mogą znajdować się tylko osoby uczestniczące w konkurencji. Obserwatorzy mogą przebywać na wale dzielącym tor od placu lub w wyznaczonym punkcie widokowym.
 • Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń nie mają podstaw do roszczeń w stosunku do organizatorów. Uczestnicy zobowiązani są do podpisania stosownego oświadczenia.
 • W imprezie mogą brać udział dzieci, odpowiedzialność za nie w pełni spoczywa na rodzicach lub opiekunach prawnych, z którymi przyjechały.
 • Uczestnicy wyrażają zgodę na upublicznienie zdjęć i nagrań, które powstaną w trakcie imprezy.
 • Organizatorzy zobowiązują się udzielić wszelkiej pomocy technicznej uczestnikom konkurencji rozgrywanych na torze.
 • W przypadku zgubienia się na trasie turystycznej, należy wrócić do ostatniego punktu orientacyjnego i rozpocząć pokonywanie odcinka jeszcze raz. Organizatorzy nie będą odszukiwali osób zagubionych na tej trasie. Na pokonanie trasy jest wystarczająco dużo czasu aby przejechać ją spokojne z niewielką prędkością. Podziwiajcie, nie gnajcie. Jeśli jednak załoga zgubi się, a czas przewidziany na przejazd będzie dobiegał końca, należy skorzystać z mapy, nawigacji lub wsparcia tubylców i dojechać do miejsca ciągu dalszego imprezy.
 • W przypadku awarii auta na trasie road-booka organizatorzy zobowiązują się udzielić niezbędnej pomocy z przyczyn logistyczny po zamknięciu imprezy. Na pewno nikogo nie zostawimy z awarią ani innym kopotem, trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość.
 • W trakcie imprezy uczestnicy będą zdobywali punkty. Liczba punktów będzie decydowała o zajętym miejscu.
 • Nagrody nie są przypisane do zajętych miejsc. Osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów, będzie mogła wybrać dowolną nagrodę z istniejącej puli, kolejne osoby wybierają z pozostałych nagród, aż do wyczerpania zapasów.
 • W przypadku zajęcia równoległych miejsc przez dwie załogi lub więcej, zostanie rozegrana dodatkowa konkurencja.

Jest takie powiedzenie „Na szczycie jesteś samotny, ale tam serwują najlepsze jedzenie” Nie wiem jak Ty, ale ja wolę podzielić się suchą kromką chleba z przyjacielem, niż samotnie, na szczycie jeść kawior. Można obowiązek wzajemnej pomocy wpisać w regulamin. Ale nie o to chodzi. Konkurowanie, walka, przekraczanie granic dają radość, ale nie za każdą ceną. Znacznie większą radość daje współpraca, wzajemna pomoc, gra fer play. Dlatego w ciągu całego tego dnia, pomagajmy sobie, bądźmy życzliwi, cieszmy się na równi ze zwycięstw własnych jak i cudzych. Czekamy na Was aby razem spędzić wspaniały dzień.
Beata
Cena:
380zł dwuosobowa załoga
330zł klientki Off-fear i Team Quadowe Bezdroża
80zł dodatkowa osoba w aucie
Dzieci, które nie korzystają z wyżywienia, bezpłatnie.

Cena obejmuje:
- materiały nawigacyjne,
- korzystanie z infrastruktury,
- udział w przygotowanych konkurencjach,
- przejazd wojstkowym, terenowym starem,
- przejazd Porsche,
- pamiątkowe naklejki na samochód,
- dwa posiłki (wojskowe, czyli najlepsze), kawę i herbatę,
- każda uczestniczka otrzyma również kupony rabatowe od naszych sponsorów.

Będzie babska przygoda!
Wszelkie pytania, niejasności, obawy, wątpliwości możesz wyjaśnić w każdej chwili dzwoniąc do mnie lub pisząc maila - beata@off-fear.pl, tel. 601 64 11 17.
Zobaczcie jak było w poprzednich latach:
NAGRODY
W czasie całej imprezy będziesz zdobywała punkty w poszczególnych konkurencjach. Poniżej informacje o nagrodach dla zwycięzców. Zapoznaj się z informacjami. Żadna nagroda nie jest z góry przypisana do określonego miejsca. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, będzie mogła wybrać dla siebie dowolną nagrodę, kolejna będzie wybierała z pozostałej puli, i tak aż do wyczerpania zapasów w magazynie.
Kolejni fundatorzy nagród mile widziani.
Bony na zakupy w sklepie 4x4 i pasy

Szekla4x4 to specjalistyczny sklep off-roadowy. Zakupy można robić on-line lub na miejscu. Znajdziecie tam nie tylko części i akcesoria do samochodów terenowych ale także ogromną ofertę sprzętu wyprawowego, od bukłaków na wodę aż po namioty dachowe.

Zakupy robimy tu: szekla4x4.pl
Voucher na ekskluzywne zabiegi kosmetyczne - wartość od 380 do 420zł
Feniks Klinika Urody w Warszawie ufundowała zabiegi:
I. Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial  to nowa, opatentowana metoda głębokiego oczyszczania ,która łączy bezkryształową mikrodermabrazję, wielofunkcyjne substancje aktywne oraz zasysanie próżniowe. Na oczyszczoną skórę w momencie maksymalnego otwarcia porów nanoszone sa substacje aktywne zawierające przeciwutleniacze , składniki nawilżające . Ponad to próżnia stymuluje mikrokrążenie, procesy metaboliczne w skórze, poprawia koloryt i napięcie, zapewnia drenaż limfatyczny.Skóra w efekcie jest dogłębnie oczyszczona, odżywiona i  nawilżona.
Zabieg występuje w trzech wariantach:
1. Hydrafacial z kwasem hialuronowym
2. Hydrafacial z peptydami
3. Hydrafacial z ampułką na przebarwienia

II. Infuzja tlenowa to amerykańska technologia przebudowy skóry. Zabieg jest bardzo przyjemny, a skóra po zabiegu jest promienna, odświeżona i przyjemna w dotyku. Tlen działa odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny i świetlisty wygląd.
Wszystkie kosmetyki użyte w trakcie zabiegu są 100% naturalne oraz min. w 70% organiczne.

Zapraszamy na naszą: http://spafeniks.pl/

    
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego