Ekscytujący dzień z off-roadem - Off-fear

Przejdź do treści

Menu główne:

Imprezy
IGRASZKI 4x4 - 7 października 2017r.
Zapraszamy na off-roadowe igraszki. Impreza jest przeznaczona dla turystów 4x4, którzy nie zawracają z trasy na widok górki lub błota. W planie do przejechania trasa turystyczna, będą konkurencje i zabawy terenowe, tor z pieczątkami, ale bez ciśnienia, na wesoło. Atrakcja specjalna to przejazd pojazdem side-by-side. Tym jedzie się szybko, po specjalnym torze. Po przejechaniu odcinka z instruktorem, będzie można zdecydować, czy chce się poprowadzić ten pojazd. Będziemy zdobywać punkty i wygrywać nagrody. W ramach imprezy ciepła strawa w ciągu dnia + ognisko na zakończenie, a przy nim integracja.

Nie masz auta, a chciałbyś/abyś wziąć udział?
Chcemy umożliwić udział w imprezie osobom, które nie mają swojego 4x4. Można wypożyczyć samochód wraz z instruktorem. Napisz do mnie jeśli jesteś zainteresowany/a.

Na imprezie nie ma czasówek. Próby i zabawy mają charakter techniczny. Osoby, które jeżdżą, będą miały okazję się wykazać umiejętnościami, a tym, które będą pierwszy raz za kierownicą, gwarantujemy, że wiele się nauczą.

Plan:
09:30-10:00 - rejestracja załóg i wydawanie materiałów,
10:00-13:00 - trasa turystyczna wg roadbooka,
13:00-14:00 - gorąca strawa,
14:00-17:00 - konkurencje na torze oraz przejazd szybkościowy z instruktorem,
17:30-18:00 - zdawanie kart,
18:00-19:00 - gorąca strawa i integracja przy ognisku. My w tym czasie podliczymy wyniki. Będzie też możliwość ponownego wjechania na tor off-roadowy.
Ogłoszenie wyników, brawa i nagrody o godzinie 19:00.

Nagrody fundują: Szekla 4x4  Do wygrania bony na zakupy w sklepie off-roadowym.
Firma Bell - kosmetyki do makijażu, przekazała dla każdej kobiety biorącej udział w imprezie, kosmetyczny prezent.

Zobacz jak wygląda tor na którym będziemy się bawić.

Czym przyjechać?
Obojętne, aby miało napęd na obie osie, czyli było 4x4. Zapraszamy też SUV-y ale z zastrzeżeniem, że zdobycie wszystkich pieczątek na torze będzie dla SUV-a bardzo trudne. Napisałabym, że niewykonalne, ale czego to ludzie nie potrafią... Auto musi mieć solidne uszy lub haki do wyszarpywania. Ewentualne zaklinowanie auta lub podobne przygody mogą zdarzyć się na torze. Tor cały czas będzie pod opieką organizatora. Mamy niezbędną wiedzę, umiejętności i sprzęt, by uratować potrzebujących.

Lokalizacja:
Sękocin Stary, ul. Graniczna 15, zaczynamy i kończymy w ośrodku eventowym Drive Position. (6 km od południowej granicy Warszawy) Zobacz na mapie.

Zasady i regulamin:
 • Gdzieś w samochodzie musi znajdować się kobieta. Jeśli więc nie jesteś kobietą, zaproś żonę, córkę, przyjaciółkę, niech zobaczą, że off-road jest fajny i zarażą się tym fantastycznym sportem.
 • Samochody muszą mieć ważne badania techniczne i polisę OC.
 • Kierujący zobowiązują się do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.
 • Uczestnicy zobowiązują się do bezwzględnego stosowania się do poleceń organizatorów.
 • Kierujący muszą posiadać uprawnienia do prowadzenia samochodu, którym biorą udział w imprezie.
 • W czasie imprezy obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Osoby pod wpływem alkoholu zostaną poproszone o opuszczenie terenu imprezy.
 • Na torze i placu manewrowym w trakcie trwania imprezy mogą znajdować się tylko osoby uczestniczące w konkurencji.
 • Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń nie mają podstaw do roszczeń w stosunku do organizatorów. Uczestnicy zobowiązani są do podpisania stosownego oświadczenia.
 • W imprezie mogą brać udział dzieci, odpowiedzialność za nie w pełni spoczywa na rodzicach lub opiekunach prawnych, z którymi przyjechały.
 • Uczestnicy wyrażają zgodę na upublicznienie zdjęć i nagrań wykonanych w trakcie imprezy.
 • Organizatorzy zobowiązują się udzielić wszelkiej pomocy technicznej uczestnikom konkurencji rozgrywanych na torze oraz na placu manewrowym.
 • W przypadku zagubienia się na trasie turystycznej, należy wrócić do ostatniego punktu orientacyjnego i rozpocząć pokonywanie odcinka jeszcze raz. Organizatorzy nie będą odszukiwali osób zagubionych na tej trasie. Na pokonanie trasy przewidziano około 3. godzin, które wystarczą na spokojne przejechanie jej z niewielką prędkością. Jeśli jednak załoga zgubi się, a czas przewidziany na przejazd będzie dobiegał końca, należy skorzystać z mapy, nawigacji lub wsparcia tubylców i wrócić na tor.
 • W przypadku awarii lub spowodowanego innymi okolicznościami unieruchomienia samochodu na trasie road-booka organizatorzy zobowiązują się udzielić niezbędnej pomocy i w razie potrzeby sholować auto do najbliższej cywilizacji po zakończeniu imprezy, czyli po godzinie 19:00.
 • W trakcie imprezy uczestnicy będą zdobywali punkty. Liczba punktów będzie decydowała o zajętym miejscu.
 • Nagrody nie są przypisane do zajętych miejsc. Załoga, która zdobędzie największą liczbę punktów, będzie mogła wybrać dowolną nagrodę z istniejącej puli, kolejne osoby wybierają z pozostałych nagród aż do wyczerpania zapasów.
 • W przypadku zajęcia równoległych miejsc przez dwie lub więcej załóg zostanie rozegrana dodatkowa konkurencja.
 • Imreza może zostać odwołana w przypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby uczestników. W takiej sytuacji wpłacone zaliczki zostaną zwrócone w całości na konto, z którego zostały wpłacone.
 • W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie w czasie do tygodnia przed jej rozpoczęciem, zaliczki nie zostaną zwrócone.

Wszelkie pytania, niejasności, obawy, wątpliwości możesz wyjaśnić w każdej chwili, dzwoniąc do mnie lub pisząc maila - beata@off-fear.pl, tel. 601 64 11 17.
Z poprzedniej edycji:
Zobaczcie tor na którym będziecie zdobywać pieczątki. Przy okazji też filmik z testó pojazdu side-by-side, którym również będzie można pojeździć.
Grupa jest już pełna, ale zawsze jest opcja, że ktoś w ostatniej chwili nie będzie mógł dotrzeć. Wiadomo, awarie w naszych 4x4 to norma :) Dlatego po prostu zadzwoń do mnie 601 64 11 17 lub napisz na beata@off-fear.pl
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego